Reštaurácia U starej mamy

Pri mojej nešťastne/šťastnej turistike 3 hrady Malých Karpát a to výstup na kláštor Katarínka som na dve hodiny zakotvil v jablonickej reštaurácii U starej mamy. Neľutujem a doporučujem. Keď sa ocitnete v Jablonici vstúpte do tejto reštaurácie, doprajte si kľud, pohodu a tiež nebudete ľutovať. Je priamo oproti Autobusovej stanici. Dýchne na Vás stará história, možno nostalgia, zároveň smútok z toho ako skončili pôvodní majitelia.

V príjemnom prostredí Vás privíta milá obsluha, mladá pani rodinne spriahnutá s pôvodnými majiteľmi, ktorá si ctí odkaz svojich predkov a pokračuje v ich podnikaní. Čo ma zaujalo bola aj história tejto reštaurácie, v úvode jedálneho lístka. Ceny primerané. Jedlá, podľa záveru jedálneho lístka, ale verím tomu, z domácich surovín vyrábané tradičnými receptúrami. Kofola s penou ako na pive. Nedalo mi, neurobiť si pár fotografií v reštaurácii U starej mamy v Jablonici.

Posúďte sami. Neposadili by ste sa tam a neochutnali niečo dobré? 

Fotogaléria: https://i-zvonovinky.webnode.sk/restauracia-u-starej-mamy/

Vytvorte si webové stránky zdarma! Táto stránka bola vytvorená pomocou služby Webnode. Vytvorte si vlastný web zdarma ešte dnes! Vytvoriť stránky